Vedoucí montáže/elektromontáže/výroby

Pracovní náplň:

  • Odpovědnost za rozdělení práce pro tým mechaniků a elektromechaniků
  • Koordinace s vedoucími zakázek s ohledem na termíny a požadavky zákazníků
  • Zajištění nářadí a spotřebního materiálu, koordinace s dodavatelem skladu KANBAN
  • Organizace úklidu a likvidace odpadů

Požadavky:

  • Schopnost operativně řídit kolektiv cca 10 lidí
  • Komunikační dovednosti a schopnost plánování
  • Dodržování předpisů a bezpečnosti práce
  • Znalost práce s dokumenty v MS Office (Excel, Word)
  • Řidičské oprávnění sk.B

Nabízíme:

  • Různorodou práci v kolektivu kreativních techniků
  • Pohyblivá pracovní doba
  • Příspěvek na stravování v místě zaměstnání
  • Jazykové kurzy
  • Program firemních benefitů a prémií dle výsledků práce

Kontakt:

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem.

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: vmk@vmk.cz

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVEM PRŮMYSLU A OBCHODU INVESTCE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI

Investice do Vaší budoucnosti