Projektant/ konstruktér elektro

Náplň práce:

  • náplní práce bude tvorba elektrické dokumentace strojů a automatizovaných linek v prostředí EPLAN, tvorba cenových nabídek, plnění požadavků zákazníka při současném dodržování norem a předpisů, koordinace s ostatními odděleními (mechanická konstrukce, tvorba SW, výroba, nákup, dodavatelé), rozvoj a údržba firemního know-how

Požadavky:

  • Zejména chuť zapojit se do kolektivu, tvořit zajímavé technické projekty a seberealizovat se v oboru průmyslové automatizace
  • VŠ (akceptujeme i SŠ) vzdělání blízké automatizaci (kybernetika, elektrotechnika)
  • Praxe minimálně 2 roky v oboru průmyslové automatizace
  • Znalost prostředí EPLAN
  • Orientace v technické dokumentaci v oboru automatizace (PLC, senzorika, pohony, bezpečnost, MaR)
  • Znalost norem a legislativy v oblasti pracovních strojů
  • Vyhl.50/1978 Sb. (§10 výhodou)
  • Minimálně základní znalost ANGLICKÉHO anebo NĚMECKÉHO JAZYKA
  • Spolehlivost, zodpovědnost, dodržování termínů a kvality
  • Ochota cestovat (většina zakázek v tuzemsku – délka výjezdů obvykle 1 až 2 dny)
  • Řidičské oprávnění sk.B

Nabízíme:

  • Možnost pracovat v jednom z nejperspektivnějších oborů na trhu
  • Různorodou práci v kolektivu kreativních techniků
  • Zkušeným pracovníkům nadstandardní platové podmínky
  • Vynikající možnost profesního růstu společně s výrazným růstem ceny na trhu práce
  • Příspěvek na stravování v místě zaměstnání
  • Jazykové kurzy
  • Pohyblivá pracovní doba
  • Home office pro zkušené pracovníky
  • Bohatý program firemních benefitů a prémií dle výsledků práce

Kontakt:

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s motivačním dopisem a názvem pozice, o kterou se ucházíte!

Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: vmk@vmk.cz

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVEM PRŮMYSLU A OBCHODU INVESTCE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI

Investice do Vaší budoucnosti