Nákupčí-kooperant

Pracovní náplň:

  • Odpovědnost za efektivní nákup mechanických dílů vyráběných v kooperaci
  • Koordinace s konstruktéry, převzetí zakázky, kontrola výkresů
  • Rozdělení a poptání u dodavatelů, vystavování a schvalování objednávek, archivace
  • Vyhodnocení nabídek dodavatelů, výběr dodavatelů
  • Sjednávání a hlídání cen a platebních podmínek
  • Zajišťování a kontrola termínů dodávek, urgence
  • Příjem dílů na sklad, kontrola dle dodacího listu, roztřídění do zakázek
  • Vyřizování reklamací
  • Objednávání přepravy

Požadavky:

  • Vzdělání nebo praxe strojního zaměření, znalost čtení výkresů, základy technologie výroby
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, dodržování termínů
  • Pružnost v jednání při urgentních objednávkách
  • Znalost práce s dokumenty v MS Office (Excel, Word)
  • Minimálně základní znalost anglického jazyka
  • Řidičské oprávnění sk.B

Nabízíme:

  • Různorodou práci v kolektivu kreativních techniků
  • Plně hrazené stravování v místě zaměstnání
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové a odborné kurzy
  • Pohyblivá pracovní doba, home office pro zkušené pracovníky
  • Bohatý program firemních benefitů a prémií dle výsledků práce

Kontakt:

777 300 234

TENTO PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM FONDEM PRO REGIONÁLNÍ ROZVOJ A MINISTERSTVEM PRŮMYSLU A OBCHODU INVESTCE DO VAŠÍ BUDOUCNOSTI

Investice do Vaší budoucnosti